ГлавнаяО насСтатьиОбмундированиеСнаряжениеАксессуарыКонтактыФотогалерея


        СПОРЯДЖЕННЯ

====   |   I-СТОРІНКА   |   II-СТОРІНКА   |   III-СТОРІНКА   |   ====
________________________________________________________________________________________Підсумок "А-4МФ" ( м'яка фляга )  

Підсумок призначений для транспортування фляги (стандарту НАТО) з водою або 4-х автоматних магазинів (АК та аналоги) чи іншого приладдя. Обладнаний верхнім клапаном з безшумною застібкою.

Кріплення - система MOLLE.
Розміри: 110х 200х60 мм.
________________________________________________________________________________________Підсумок "А-2-О" (відкритий)

Підсумок відкритого типу, призначений для розміщення та швидкого вилучення 2-х автоматних магазинів (АК та аналоги) з боєприпасами. Для фіксації магазинів використовується гумовий шнур. У нижній частині розташований зливний отвір-люверс. На підсумок за допомогою системи MOLLE може кріпитися додаткове обладнання. Застосовується штурмовими підрозділами.

Кріплення - система MOLLE.
Розміри: 40х160х135 мм.
________________________________________________________________________________________Підсумок "А-2-ЗЛ" (закритий липучка)

Підсумок призначений для перенесення та зручного витягання 2-х автоматних магазинів (АК та аналоги). Має верхній клапан, що закривається застібкою "велкро" (липучка). У нижній частині розташований зливний отвір-люверс.

Кріплення - система MOLLE.
Розміри: 50х210х70 мм.
________________________________________________________________________________________Підсумок "А-2-ЗЗ" (закритий замок)  

Підсумок призначений для перенесення та зручного витягання 2-х автоматних магазинів (АК та аналоги). Має верхній клапан, що закривається безшумної застібкою. У нижній частині розташований зливний отвір-люверс.

Крвпленння - система MOLLE.
Розміри: 50х120х70 мм.
________________________________________________________________________________________Підсумок "А-2-ЗМ" (закритий модульний)

Призначений для перенесення та зручного витягання 2-х автоматних магазинів. Обладнаний двома клапанами, що закриваються на безшумну застібку. У нижній частині розташований зливний отвір-люверс. Легко переводиться у відкрите положення для перенесення та швидкого вилучення магазинів. На підсумок за допомогою системи MOLLE може кріпитися додаткове обладнання.

Кріплення - система MOLLE.
Розміри: 90х210х450 мм.
________________________________________________________________________________________Підсумок "АО-1"(автоматний відкритий)

Додатковий підсумок відкритого типу на один автоматний магазин, який кріпиться за допомогою гумового шнура. У нижній частині розташований зливний отвір-люверс.

Кріплення - система MOLLE.
Розміри: 60х200х90 мм.
________________________________________________________________________________________Підсумок "А-3-РС" (ракета сигнальна)  

Підсумок закритого типу, призначений для перенесення сигнальних ракет або 3-х автоматних магазинів (АК та аналоги). Обладнаний верхнім клапаном з безшумною застібкою. У нижній частині розташований зливний отвір-люверс.

Кріплення - система MOLLE.
Розміри: 60х 200х90 мм.
________________________________________________________________________________________Підсумок "А-4-ЖД" (жосткий, дими)

Підсумок з жорстким корпусом, призначений для перенесення димових шашок або 4-х автоматних магазинів (АК та аналоги). Виготовлений у вигляді об'ємної кишені з верхнім клапаном. Клапана закривається системою "велкро". У нижній частині розташований зливний отвір-люверс.

Кріплення - система MOLLE.
Розміри: 220х110х60 мм.
________________________________________________________________________________________Підсумок "НВ" (невисипайка)

Підсумок з жорстким корпусом закритого типу, обладнаний верхнім клапаном із застібкою "велкро" та призначений для транспортування боєприпасів розсипом і в пачках. Для запобігання втрати боєприпасів всередині підсумка є стрічкові запобіжні клапани. У нижній частині розташований зливний отвір-люверс.

Кріплення - система MOLLE.
Розміри: 170х170х60 мм.
________________________________________________________________________________________Сумка скидання магазинів "ССМ"  

Підсумок виготовлений у вигляді мішка, у верхній частині фіксується гумовим шнуром, в похідному положенні складається і фіксується за допомогою застібки "велкро".

Кріплення - система MOLLE.
Розміри: 250х230 мм.
________________________________________________________________________________________

====   |   I-СТОРІНКА   |   II-СТОРІНКА   |   III-СТОРІНКА   |   ====

Combat СпН
Тел. (096) 770-10-20
Email: spncombat@gmail.com
           
Copyright © 2013г. веб-студия STV-Group
Designer & Websmith Василий Журавлев
Administrator: admin@stv-group.com.ua
STV-Group