ГлавнаяО насСтатьиОбмундированиеСнаряжениеАксессуарыКонтактыФотогалерея


  ЩО ТАКЕ КАМУФЛЯЖ «ФАНТОМ»???
       Звідки і як він з'явився?
  Детальніше...

ШАНОВНІ ДРУЗІ !!!!


Наші постійні клієнти, прихильники камуфляжу «ХИЖАК», та й всі ті хто полюбляє якісне маскування та зручний одяг в стилі «мілітарі»

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВСІХ !!!!

В зв’язку з організаційно-штатними змінами та реорганізацією виробництва, в групі компаній COMBAT СпН виникли тимчасові складнощі в роботі сайту. Сайт тимчасово був захоплений шахраями, які намагалися присвоїти наш торгівельний знак, та незаконно торгувати виробами в «ХИЖАКУ» і створювати підробки на його основі, посилаючись на якихось «компетентних офтальмологів», не маючи ні практичного, ні бойового досвіду, ні компетенції в даному питанні (далі буде більш детальніше…).

Але зараз все 4-5-0 !!!

COMBAT СпН та ХИЖАК залишаються з Вами. Для всіх прихильників наших виробів до ДНЯ ВОЄННОЇ РОЗВІДКИ УКРАЇНИ та ДНЯ ЗАХИСТНИКА ВІТЧИЗНИ підготовлені ШАЛЕНІ ЗНИЖКИ !!! Слідкуйте за новинами на нашому сайті та на оновленої сторінці в Facebook.

Зараз ми проводимо випробування комерційної версії ХИЖАКа та готуємось до випуску новітніх моделей, які за своєю ціною будуть доступні кожному.

ЧЕКАЄМО НА ВАС, ШАНОВНІ ДРУЗІ !!!

Офіс компанії та салон-магазин «ВОЄНТОРГ КОМБАТ СпН» знаходяться за новою адресою: м. Київ, вул. Кирилівська 166, ТЦ «Куренівський», 2-й поверх. Ви нас побачите здалеку! Наші вироби ви зможете придбати у нашого партнера – «ВОЄНТОРГ МІЛІТАРКА» (площа Південного вокзалу, ТЦ «Европорт», 2-й поверх, www.militarka.com.ua). В зв’язку з проведенням ремонтних робіт та вдосконалення виробничої бази в експериментальному цеху, він буде працювати в повному обстязі з 1 жовтня 2018 року для індивідуальних заказів.


       Костюми


Куртки / Брюки

Маскхалати


Головні убори

Ремені
Рюкзаки


Спальні мішки

Підсумки і чохли

Насалик


Інші товариПОШУК УНІВЕРСАЛЬНОГО КАМУФЛЯЖУ

Тест був проведений ще в 2015-му. Нічого не змінилось. У МОУ готові тільки РОЗГЛЯДАТИ можливість тестування Хижак після дарування патенту Міністерству оборони, посилаючись на закон, в якому виділено тільки те, що їм потрібно. І не факт, що після їхнього "тестування" він буде прийнятий на озброєння в ЗСУ. Це окрема тема, а поки подивіться відео з надр Ютюбі, зроблене незалежними експертами.
Прайс

Combat СпН
Тел. (096) 770-10-20
Email: spncombat@gmail.com
           
Copyright © 2013г. веб-студия STV-Group
Designer & Websmith Василий Журавлев
Administrator: admin@stv-group.com.ua
STV-Group