ГлавнаяО насСтатьиОбмундированиеСнаряжениеАксессуарыКонтактыФотогалерея

             Прайс               Прайс

О нас на телеканале Киев

Презентация

Презентация        Про компанію "Combat СпН"

    Підприємства, що виступають під торговою маркою "COMBAT CпН" працюють на ринку України в сфері виробництва спеціального обмундирування і тактичного спорядження з 2005 року.


    Нами були розроблені і вироблені принципово нові зразки військової одягу і амуніції, які не поступаються світовим стандартам і адаптовані під нашу місцевість і озброєння.


      У 2010 році 62 найменування наших виробів пройшли військові випробування в частині спеціального призначення Військово-Морських сил ЗС України. Висновки актів проведення випробувань, кажуть про відповідність всіх виробів військовим стандартам (Україна і НАТО), здатності їх удосконалити виконання бойових завдань і рекомендації для прийняття на озброєння в Збройні сили України.


    Нами розроблений, виготовлений і випробуваний в частині спеціального призначення ГУР МО України малюнок універсального камуфляжу Хижак (хищник), (патент № 28778 від 26.01.2015, 6 варіантів забарвлення), який по маскувальним властивостями на території України перевершує відомі універсальні камуфляжі MULTICAM, A- TACS (США) і МТР, PENCOTT (Великобританія).


   Справжнє бойове тестування спеціальна форма і тактичне спорядження отримали на Сході України в ході проведення АТО. Ми одягаємо і екіпіруємо як підрозділи ЗС України, так і добровільні батальйони. Підтримуємо з ними постійний зв'язок з метою вдосконалення готових моделей і створення принципово нових.


    Високі оцінки наших виробів і подяки за них від ЗАХИСНИКІВ БАТЬКІВЩИНИ для нас найкраща оцінка.

    Це ВАЖЛИВО: ми виробляємо, а не перепродаєм!                                                                                 

                                                                                СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Combat СпН
Тел. (095) 101-99-11
Email: spncombat@gmail.com
           
Copyright © 2013г. веб-студия STV-Group
Designer & Websmith Василий Журавлев
Administrator: admin@stv-group.com.ua
STV-Group