ГлавнаяО насСтатьиОбмундированиеСнаряжениеАксессуарыКонтактыФотогалерея


        СПОРЯДЖЕННЯ
Нагрудник модульный "Ліф-12"

Призначений для носіння і швидкого вилучення автоматних магазинів з патронами (всього 12), ракетниць, димових, ручних осколкових гранат, інших елементів боєкомплекту, також документів і бронепластини, для захисту грудної частини від осколків і куль

Складається з основи - двох зшитих між собою платформ (велика і мала) і підвісної системи.

Велика платформа складається з 2-х зшитих між собою полотнищ. У верхній частині розташована застібка "велкро" довжиною 275 мм, яка утворює вхід в кишеню для розміщення бронепластини або кевларового наповнювача. Усередині по центру на 1-му полотнищі пришита кишеня 230х160мм з капронової тканини для документів і карти. На верхнє полотнище по центру пришиті 3 підсумка А-2-ЗЛ, збоків симетрично змонтовані 2 підсумки А-3-РС та 2 вантажних підсумка під спорядження і боєприпаси, що закриваються безшумною застібкою "фастекс" і обладнаних капроновою сіткою знизу. На краях платформи пришиті підсумки для перенесення ручних осколкових гранат РГ-1З (РГ-1Ф). Платформа має форму прямокутника з усіченими кутами. Розміри: 710х235 мм.

Мала платформа складається з 2-х зшитих між собою полотнищ, нижня частина пришита по центру верхньої частини великої платформи. У верхній частині по всій довжині розташована застібка велкро, яка утворює вхід в кишеню для розміщення бронепластини або кевларового наповнювача. По всій довжині платформи змонтовані стрічки кріплення системи MOLLE для розміщення нагрудної кишені з ідентифікатором і додаткових підсумків відповідно бойовим завданням. Розміри малої платформи: 285х135 мм.

Підвісна система складається з двох плечових ремнів-обхватів і стрічки спинного обхвату. Плечові ремні-обхвати кріпляться до основи: у верхній частині великий платформи - за допомогою швидкознімними пряжок "фастекс", в бічній частині - регульованої 3-х щілинний пряжки. Вони посилені стрічкою 50 мм і для зручності носіння забезпечені м'якою підкладкою з поліуретану 455х65мм. Стрічка спинного обхвату 25 мм одним кінцем пришита до нижньої частини правої сторони великого полотнища, іншим кріпиться до нижньої частини лівої боковини великого полотнища за допомогою застібки "фастекс".

Ціна : 980

Кольори:
A-TACS A-Tacs FG PEN COT Multicam
Foliage green Army green Койот Чорний
Combat СпН
Тел. (096) 770-10-20
Email: spncombat@gmail.com
           
Copyright © 2013г. веб-студия STV-Group
Designer & Websmith Василий Журавлев
Administrator: admin@stv-group.com.ua
STV-Group