ГлавнаяО насСтатьиОбмундированиеСнаряжениеАксессуарыКонтактыФотогалерея

        ОБМУНДИРУВАННЯ

Кепка польова "Combat"  

Виконана в стилі стандартної кепки армії США з деякими змінами: - шість люверсів для вентиляції; - незначно подовжений козирок для захисту від сонця; - м`який регулятор розміру в тильній частині; - конструкція дозволяє складати і прибирати її в кишеню, при цьому не втрачати форму і зовнішній вигляд після тривалого перебування в складеному вигляді.

________________________________________________________________________________________Панама польова "Кокос"

Виконана в стилі стандартної панами американської армії з незначно укороченим полем і зменшеною тулієюВыполнена в стиле стандартной панамы американской армии с незначительно укороченным полем и уменьшенной тульей. - чотири люверса (текстильна сітка) для вентиляції; - кругова стрічка для навішування маскування (гілок, трави, клоччя); - шнур-затяжка з м'якою фіксацією; - традиційні розміри Радянської Армії

________________________________________________________________________________________Панама польова "Брит"

Виконана в стилі стандартної панами армії Великобританії з незначними доробками нашої компанії. - укорочені поля в порівнянні зі стандартом; - чотири люверса для вентиляції; - кругова стрічка для навішування маскування (гілок, трави, клоччя); - шнур-затяжка з м'якою фіксацією; - традиційні розміри Радянської Армії

________________________________________________________________________________________Бейсболка "ХИЖАК"

Виконана в стилі стандартної бейсболки в камуфляжі "Хижак": - два люверса для вентиляції; - м`який регулятор розміру в тильній частині на застібці велкро; - спереду пришита м'яка липучка велкро для прапорця-ідентифікатора (за бажанням ,може бути відсутня).

________________________________________________________________________________________Шапка "Хижак"

Шапка пошита з вітронепродуваємої і непромокаючої тканини Алова-фліс. Посадка глибока, вуха і шия прикриті подовженим клапаном, що забезпечує хорошу чутність. При бажанні клапан загортається назовні або у всередину. Внутрішня частина флісова, що забезпечує комфорт при носінні в різних температурних режимах.

________________________________________________________________________________________


Combat СпН
Тел. (096) 770-10-20
Email: spncombat@gmail.com
           
Copyright © 2013г. веб-студия STV-Group
Designer & Websmith Василий Журавлев
Administrator: admin@stv-group.com.ua
STV-Group